Sport

Rashford: Ne luajmë për momente si ky

FOTO: AP
 

Marcus Rashford është shprehur shumë i lumtur për fitoren e Anglisë ndaj Uellsit. Sulmuesi shënoi dy gola dhe ishte më meritore për fitore.

Anglia ka avancuar në fazën nokaut.