Sport

Dortmund – Chelsea, një duel tjetër interesant

 

Një ndeshje tjetër interesante në fazën e nokautit, do të jetë edhe ajo ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Chelseat.

Çiftet tjera: