Sport

Armend Thaqi: E kemi merituar një barazim

 

Mbrojtësi Armend Thaqi ka thënë se Ballkani ka merituar barazim ndaj Slavia Pragës.

Ballkani humbi 1:0 dhe mbeti pa gjasa për kalimin e grupit.