Sport

Bellinghami preferon t’i bashkohet Real Madridit

Jude Bellingham
 

Jude Bellingham po kërkohet nga një numër i madh i klubeve në Evropë.

Ndër skuadrat më insistuese janë Liverpooli, Chelsea dhe Manchester Unitedi. Por, mesfushori i Borussia Dortmundit preferon t’i bashkohet Real Madridit, kanë raportuar gazetat spanjolle të hënën.