Sport

Vllaznia kërkon lavdinë në fazën grupore të “Championsit”

 

Pasi arriti suksesin historik duke u kualifikuar në fazën grupore të Ligës së Kampionëve, Vllaznia e Shkodrës shpreson në një tjetër rezultat të madh në skenën evropiane.

Vllaznia u bë skuadra e parë shqiptare (vajzat) që siguroi fazën grupore të garës kontinentale për klube. Dhe tani do të sfidohet maksimalisht.