Sport

Chelsea pa tre lojtarë kundër Milanit

 

Wesley Fofana, N’Golo Kante dhe Hakim Ziyech, pritet t’i mungojnë Chelseat në ndeshjen kundër Milanit që zhvillohet të martën në “San Siro”.

Ky takim është i vlefshëm për xhiron e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.