Sport

Skuadrat spanjolle pas martialit

 

Sulmuesi i krahut, Anthony Martial, ka gjasa të rikthehet në La Liga gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sevilla dhe Valencia janë skuadrat që kanë shfaqur interesim për francezin e Manchester Unitedit, ka njoftuar “Fichajes” të hënën.