Sport

Haalandi modest, thotë se ekipi duhet të përmirësohet

 

Erling Haalandi ka folur për “MOTD” pas ndeshjes dhe ka thënë se skuadra duhet të përmirësohet ende, pasi pjesa e dytë në derbin ndaj Manchester Unitedit nuk ishte e mirë sipas tij.

Haalandi shënoi tre gola në derbin e tij të parë ndaj “djajve të kuq”.