Sport

Atletico mund ta shesë Oblakun në janar

 

Kontrata e portierit Jan Oblak skadon në fund të sezonit 2022-23 dhe Atletico Madridi po synon shitjen e tij te Manchester Unitedi në muajin janar.

Kështu ka shkruar të dielën mediumi britanik “Mirror”.