Sport

Kastrati me “hat-trick” ia siguron fitoren Fehervarit

 

Sulmuesi i krahut, Lirim Kastrati ka shënuar “hat-trick” në fitoren e Fehervarit në ndeshjen miqësore ndaj ekipit të kategorisë së dytë, Budafoki MTE të luajtur të premten.

Në këtë ndeshje, Kastrati ishte titullar te Fehervari dhe luajti deri në minutën e 71-të.