Sport

Anglia bie në Ligën B nëse humb nga Italia

 

Italia e pret Anglinë në Milano dhe Gjermania luan kundër Hungarisë në Leipzig.

Të gjitha këto skuadra janë në garë për të shkuar në finalet e Ligës së Kombeve vitin tjetër, përveç Anglisë.