Sport

De Bruyne e Batshuayi shkëlqejnë në fitoren ndaj Uellsit

 

Kevin de Bruyne dhe Michy Batshuayi realizuan nga një gol e një asistim në fitoren ndaj Uellsit.

Belgjika të enjten mbrëma mposhti Uellsin në Bruksel me rezultatin 2:1.