Sport

Daku realizon dy gola në Slloveni, por pëson humbje

Mirlind Daku
 

Sulmuesi Mirlind Daku ka realizuar dy gola në ndeshjen që ekipi i tij, Mura, e pësoi nga Ljubjana në xhiron e 10-të të kampionatit slloven.

Ai shënoi në minutat 6 dhe 19, por mysafirët arritën me tre gola deri në fund të ndeshjes të përmbysin gjithçka.