Sport

Rrudhani asiston në fitoren e Young Boysit

Donat Rrudhani
 

Futbollisti i Kosovës, Donat Rrudhani, ka kontribuar në fitoren e Young Boysit kundër Servettes me rezultatin 3:0.

Kjo ndeshje i takoi javës së pestë të kampionatit zviceran dhe u zhvillua të dielën.