Sport

Icardi pranë kalimit te Manchesteri

 

Sulmuesi Mauro Icardi mund të jetë përforcimi i momentit të fundit te skuadra e Manchester Unitedit.

“L’Equipe” ka bërë të ditur se krerët e Unitedit tashmë kanë nisur negociatat me Paris Saint-Germainin dhe përfaqësuesit e Icardit.