Sport

Juventusi siguron Kostiqin

 

Skuadra e Juventusit ka siguruar shërbimet e sulmuesit të krahut, Filip Kostiq.

Mediumet në Itali dhe Gjermani, kanë raportuar të martën, se Juventusi ka arritur marrëveshje me Eintracht Frankfurtin për shërbimet e 29-vjeçarit.