Sport

Icardi drejt largimit nga PSG-ja

 

Mauro Icardi nuk është ftuar nga trajneri i PSG-së, Christophe Galtier për ndeshjen ndaj Clermontit, të dielën në mbrëmje.

Sipas “L’Equipe”, argjentinasi nuk do të luajë rol kyç te skuadra franceze këtë sezon dhe kjo mund ta shtyjë atë që të largohet.