Sport

Lewa synon të rindërtojë Barçën, thotë se mosha nuk ka rëndësi

FOTO: AP
 

Mëngjes, stërvitje, gola.

I prezantuar para rreth 60 mijë shikuesve të Barcelonës në “Camp Nou” të premten, sulmuesi polak, Robert Lewandowski, ka thënë se ende ka dëshirën dhe aftësinë që të ndihmojë klubin katalunas që të rikthehet në rrugën e sukseseve.