Sport

Candreva thotë se s’ka marrë ofertë nga Chelsea

 

Anësori i Interit, Antonio Candreva, ka thënë se “është mirë” që po spekulohet për në kalim te Chelsea, por ka mohua se ka marrë oferta nga klubi anglez.

Sipas raportimeve, kampioni anglez ka ofruar 23 milionë funte për Candrevan, megjithatë vet futbollisti që iu bashkua Interit nga Lazio sezonin e shkuar thotë se nuk po kërkon transferim tjetër dhe se është i lumtur në Milano.