Sport

Asensio dhe Ceballos do të largohen nga Reali

 

Real Madridi po planifikon të shesë Marco Asension dhe Dani Ceballos.

Sipas “Marca”, drejtuesit e klubit u kanë bërë me dije të dy lojtarëve se nuk llogaritin në shërbimet e tij.