Sport

Leicesteri i do Brojën dhe Eriksenin

 

Leicester City nuk e ka bërë asnjë transferim deri tani në afatin kalimtar të verës dhe tifozët e skuadrës kanë nisur protestat ndaj drejtuesve të klubit.

Si rezultat i kritikave të mëdha, “dhelprat” kanë nisur të mendojnë që tani për sezonin tjetër.