Sport

Reali ofron dy lojtarë për Barellan

 

Real Madridi i ka bërë ofertë shkëmbimi Interit për mesfushorin Nicolo Barella, i cili po pëlqehet nga trajneri Carlo Ancelotti.

“Marca” ka raportuar të enjten se Reali ia ka ofruar Interit kartonin e Deni Ceballosit dhe Nacho Hernandezit plus para për Barellan.