Sport

Hakimi drejt Chelseat

 

Achraf Hakimi pritet që karrierën ta vazhdojë në Premier League, saktësisht te Chelsea.

“The Sun” ka raportuar se Chelsea është favorit për transferimin e Hakimit gjatë kësaj vere. Bëhet e ditur se Hakimi ka kohë që ka kërkuar largimin nga Paris Saint-Germaini dhe është i gatshëm që karrierën ta vazhdojë në Angli.