Sport

Minchev: Kemi luajtur tmerrshëm, por nuk dorëzohemi

 

Trajneri i Trepçës, Lubomir Minchev, ka pranuar se skuadra e tij kishte paraqitje të tmerrshme ndaj Golden Eagle Yllit.

Por Minchev thotë se Trepça nuk është dorëzuar dhe se do të luftojë me Yllin në ndeshjet e mbetura.