Sport

Shaipi mungon në finalen e Kupës së Zvicrës

 

Portieri shqiptar i Luganos, Amir Shaipi, pritet të mungojë në finalen e Kupës së Zvicrës kundër St. Gallenit.

Finalja ndërmjet Luganos dhe St. Gallenit luhet të dielën në orën 14:00.