Sport

Martiali afër marrëveshjes me Sevillan

 

Manchester Unitedi dhe Sevilla janë shumë afër marrëveshjes për sulmuesin Anthony Martial.

Drejtuesit e klubit spanjoll po synojnë huazimin e francezit me të drejtën e blerjes në fund të sezonit.