Sport

Behrami do të largohet nga Genoa

 

Mesfushori Valon Behrami do të largohet nga skuadra e Genoas gjatë afatit kalimtar të janarit.

E përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport” ka shkruar të enjten se Behrami nuk bën pjesë në planet e klubit nga Serie A dhe për këtë arsye do të largohet.