Sport

Koeln – Bayern, ndeshja që dhuron shumë gola

 

Koelni do të jetë nikoqir i liderit të Bundesligës, Bayern Munichut.

Ky ballafaqim do të zhvillohet të shtunën në orën 15:30 dhe i takon xhiros së 19 të elitës së futbollit gjerman.