Sport

Ferran Torres mbërrin në Barcelonë

 

Sulmuesi i Manchester Cityt, Ferran Torres, ka mbërritur në Barcelonë për t’iu nënshtruar testeve mjekësore përpara zyrtarizimit të tij në “Camp Nou”.

21-vjeçari është pajtuar me kushtet që i ka ofruar klubi blaugrana dhe do të transferohet nga Anglia në Spanjë për marrëveshjen e 55 milionë eurove.