1 perditesime
22:49

Bajrami realizon gol, Empoli mposhtet nga Milani

Mesfushori i Shqipërisë, Nedim Bajrami, ka realizuar një gol, por kjo nuk i ka mjaftuar Empolit që të evitojë humbjen sonte në shtëpi ndaj Milanit.

Empoli është mposhtur 4:2 në ndeshjen e xhiros së 19-të të Series A të Italisë.

Bajrami realizoi golin e parë për Empolin në minutën e 18-të. Golin e dytë për Empolin e shënoi Andrea Pinamonti nga penalltia në minutën e 84-të.

Frank Kessie (12’, 42’), Alessandro Florenzi (63’) dhe Theo Hernandez (69’) shënuan për Milanin.

Pas 19 xhirove Milani zë vendin e dytë me 42 pikë, 4 më pak se Interi që kryeson. Napoli është i treti me 39 pikë.

https://streamff.com/v/4b0e40

https://streamff.com/v/b03181

https://streamff.com/v/3dda43

21:08

Bajrami realizon tjetër gol në Serie A

Nedim Bajrami e ka realizuar një gol tjetër në Serie A të Italisë.

Bajrami ka realizuar në minutën e 18-të për Empolin në ndeshjen që po e zhvillon në shtëpi me Milanin.

Empoli po barazon 1:1. Franck Kessie (12’) realizoi golin e epërsisë për Milanin.

https://streamff.com/v/0c0b18

https://streamff.com/v/23eb68