Sport

Tragjedi në Egjipt, trajneri vdes pasi skuadra e tij shënon gol

 

Adham El-Selhedar e festoi me shumë pasion golin që skuadra e tij Al Magd e shënoi kundër Al-Zarkas dhe qaste më vonë u nda nga jeta.

Ai pësoi sulm në zemër teksa po iu jepte instruksione futbollistëve të tij në ndeshjen që ishte fare në fund.