Sport

Çfarë ndeshje në Serie A, tetë gola në ndeshjen në Romë

 

Lazio ishte duke humbur 2:0 e më pas edhe 3:1. Në fund pranoi gol në minutën e 99-të dhe mbeti pa fitore ndaj Udineses.

Lazio e ka pritur Udinesen, të enjten mbrëma, në ndeshjen e fundit të xhiros së 15-të të Serie A. Ndeshja ishte shumë dramatike dhe në fund përfundoi 4:4.