Sport

Reali optimist se mund ta transferojë Rudigerin

 

Real Madridi është optimist se do të arrijë marrëveshje me Antonio Rudigerin, mëson të martën “Goal.com”.

Rudiger ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Chelsean dhe kjo ka bërë që te Real Madridi të shpresojnë në transferimin e mbrojtësit të Gjermanisë.