Sport

Dumfries do të largohet nga Interi

 

Mbrojtësi i krahut të djathtë, holandezi Denzel Dumfries do të largohet nga skuadra e Interit gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediumet italiane kanë njoftuar të hënën se Dumfries nuk ka bindur me paraqitjet e tij dhe për këtë arsye do të largohet.