Sport

​Atletico dhe Barcelona në garë për Lacazette

 

Atletico Madrid dhe Barcelona janë dy skuadrat e radhës që po e përcjellin sulmuesin e Arsenalit, Alexandre Lacazette, raporton “calciomercato”.

Ditë më parë është raportuar se interesim për 30-vjeçarin që me Arsenalin ka kontratë deri në fund të këtij sezoni, janë edhe Milani dhe Newcastle.