Sport

Për Rudigerin janë në garë dy skuadra të mëdha

Foto: AP
 

Tash e dy vjet, Kylian Mbappe nuk po e vazhdon kontratën me Paris Saint-Germainin dhe duket se Real Madridi do ta marrë atë si transferim të lirë në ekip.

Ende nuk ka asgjë zyrtare, por një gjë e tillë mund të kthehet në realitet.