Sport

Southgate: Pjesa e parë ishte fantastike

 

Përzgjedhësi i Anglisë, Gareth Southgate, ka vlerësuar se lojtarët e tij kishin paraqitje fantastike në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Shqipërisë.

Anglia shënoi pesë gola në pjesën e parë dhe në fund fitoi 5:0.