Sport

Lampardi pritet ta marrë drejtimin e Norwichit

 

Frank Lampard është në bisedime për ta marrë drejtimin e klubit të Premier Leagues së Anglisë, Norwich City, raporton “Football Insider”.

Lampardi është pa punë që kur u shkarkua nga Chelsea në janar dhe pritet të marrë drejtimin te Norwichit.