Sport

Pirlo pritet të emërohet trajner i Genoas

 

Andrea Pirlo pritet ta marrë drejtimin e skuadrës së Genoas që bën gara në Serie A, kanë njoftuar të premten mediumet italiane.

Bëhet e ditur se Pirlo tashmë ka biseduar me krerët e Genoas dhe në parim është pajtuar me kushtet e ofruara.