Sport

Interi dominues ndaj Empolit

Foto: AP
 

Kampioni në fuqi i Italisë, Interi, ka shënuar tjetër fitore në Itali.

“Nerazzurrët” të mërkurën në mbrëmje dominuan në duelin kundër Empolit, dhe e fituan atë me rezultatin 2:0.