Sport

Superkupa e Italisë do të luhet në “San Siro”

 

Ndeshja e Superkupës e Italisë mund të zhvendoset në stadiumin “San Siro” dhe do të zhvillohet më 5 janar.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se drejtuesit e Federatës së Futbollit të Italisë janë duke planifikuar që të anulojnë këtë ndeshje, e cila është parashikuar të mbahet në Arabinë Saudite.