Sport

Interi nis negociatat me Insignen

 

Lorenzo Insigne mund të jetë përforcimi i madh i Interit pas përfundimit të sezonit aktual. Mediumet italiane kanë raportuar të enjten se agjenti i Insignes, Vincenzo Pisacane është takuar me drejtuesit e Interit, të cilët tashmë i kanë bërë ofertë për klientin e tij.

Insigne ende nuk ka arritur marrëveshje me Napolin për rinovimin e kontratës që i skadon në fund të këtij edicioni dhe gjasat janë të mëdha që sulmuesi t’i bashkohet Interit si lojtar i lirë në verë.