Sport

Arsenali pas sulmuesit anglez

 

Arsenali është në kërkim të një sulmuesi. Mediat angleze kanë bërë të ditur se drejtuesit e klubit janë duke e kërkuar zëvendësuesin e Alexandre Lacazettes.

Sulmuesi francez nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe do të largohet si futbollist i lirë në fund të sezonit.