Sport

Alissoni e Fabinho e kryejnë karantinën në Spanjë

 

Lojtarët e Brazilit, Alisson Becker dhe Fabinho, do të udhëtojnë drejt Spanjës për ta kompletuar karantinimin 10-të ditor pas detyrës që e patën me përfaqësuesen e tyre.

Që të dy do të jenë të gatshëm për lojë për Liverpoolin në duelin kundër Atletico Madridit në Ligën e Kampionëve të martën.