Sport

Challandes thotë se Kosova është dashur ta mposhtë Gjeorgjinë

 

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ka insistuar se “Dardanët” është dashur ta mposhtin Gjeorgjinë në ndeshjen e luajtur në Prishtinë sonte.

Kosova pësoi me rezultatin 2:1 dhe ra në pozitën e fundit të Grupit B.