Sport

Joshua: Do të rikthehem

Foto: AP
 

Ylli britanik i boksit Anthony Joshua, ka thënë se do të rikthehet më i fortë pas humbjes së pësuar nga ukrainasi Oleksandr Usyk.

Joshua humbi titujt e botës në peshën e rëndë në versionet WBA, WBO, IBF dhe IBO, të shtunën mbrëma në Londër.