Sport

Ulpiana dhe Dukagjini ndajnë pikët

 

Ulpiana dhe Dukagjini kanë luajtur baras 0:0 të shtunën në kuadër të xhiros së gjashtë të Superligës së Kosovës në futboll.

Në një ndeshje me mundësi shënimi asnjëra nga skuadrat nuk arriti të gjejë golin e fitores.