Sport

Chelsea kërkon ta mbajë Rudigerin

 

Chelsea po planifikon të vazhdojë kontratën me mbrojtësin Antonio Rudiger.

Mbrojtësi gjerman është në vitin e fundit të kontratës me londinezët dhe ende nuk e ka vazhduar atë.