Sport

Munishi i kënaqur me pikën dhe luftën e futbollistëve të Gjilanit

 

Trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi ka thënë se është i kënaqur me pikën e fituar në fund të ndeshjes kundër Prishtinës të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Gjilani barazoi rezultatin ndaj Prishtinës në kohën shtesë në derbin e xhiros së katërt të elitës së futbollit kosovar.