Sport

Erikseni ndihet mirë, viziton Interin në stërvitje

 

Mesfushori i Interit, Christian Eriksen, është në “formë të shkëlqyer fizike dhe mentale” në më pak se dy muaj pasi pësoi kolapsin tragjik në Kampionatin Evropian, ka njoftuar klubi italian.

Erikseni e vizitoi qendrën stërvitore të klubit të tij të mërkurën, pasi u kthye në Milano dhe u takua me shefin ekzekutiv të ekipit, Giuseppe Marotta, si dhe postoi një fotografi me bashkëlojtarët.